İMGA GROUP

40 yıllık tecrübesi ile

Güven ve kalite inşa eder...

Başkanın Biyografisi

İmga Group Yönetim Kurulu Başkanı Necip İmga, Ankara Tapu Kadastro Meslek Lisesi’nde ki eğitiminin ardından 1969 yılında Teknik Üniversitesi’nden yüksek mühendis olarak mezun oldu. 1969 -1974 Bahçelievler (Kocasinan) Belediyesi’nde Fen İşleri Müdürlüğü - İmar ve Şehircilik Müdürlüğü yaptı. 1974 yılında Mühendislik ofisini kurduktan sonra 1980 yılına kadar imar planlama ve yapım işleri,alt yapı, üst yapı ve mimarlık projeleri yaptı.

Necip İmga, Türkiye’nin ileri gelen, büyük sermayeli firmalarına kendi ofisinden (dışarıdan) arazi ve gayrimenkul inşaatı hususlarında danışmanlık yaptı. İnegöl, Bilecik, Çerkezköy, Kars Organize Sanayi Bölgelerinde alt yapı ve üst yapı proje ve bir kısım imalatlarını yaptı.

1983 te Necip İMGA adlı şahıs firması İMGA Group haline geldi. Necip İmga, sektördeki 40 yıldan fazla süren tecrübesiyle bürokraside ve serbest piyasada yüksek mühendis ve inşaat müteahhiti olarak Türkiye’nin önde gelen projelerine imzasını atmaya devam etmektedir.

Necip İMGA 2000 yılından itibaren yönetim kurulu üyeliği yaptığı MAREV (Mardinliler Eğitim Vakfı) ‘ında 2017 yılından beri de Yönetim Kurulu Başkan Vekili görevini aktif olarak sürdürmektedir. 2009 yılında kurulan MARSEV (Mardin Eğitim Vakfı) ‘nın da kurucularından olup halen yönetmenler kurulu üyesi görevine devam etmektedir.

Başkanın Mesajı

1969 yılında genç bir mühendis olarak tek başına girdiğim bu yol, aynı zamanda bugünkü İMGA Group’un temelleriydi. Bugün, ilk günkü heyecan, çalışma azmi, disiplini ve tecrübe ile yolumuza devam ediyoruz. Her zaman kaliteli yaşam alanları inşa ediyoruz. Bu hususta yönetici kadromuz, teknik ve idari personelimiz ile mimari gereklilikleri yerine getirerek, projelerimizde kaliteli malzeme kullanımını ve uygun ileri teknolojiyle, titiz mimarlık ve mühendislik hizmetlerine uygun ileri teknolojiyle, doğal afetler ve güvenlik açısından toplum değerlerine hitap edecek yaşam alanları sürekli, kaliteli üretkenlik politikamızla sizlere sunuyoruz.

İMGA Group olarak topluma hizmet etmeyi ve beklentilere uygun güncel dünya normlarını esas alınarak üretimde mükemmelliği yakalamayı temel ilke edinirken inşa ettiğimiz eserlerin depreme dayanıklılığını, olmazsa olmaz prensip ediniriz.

Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda da araştırma ve geliştirmeye önem veriyoruz. Araştırmacı, yenilikçi ve tecrübeli kadromuz ile yapmış olduğumuz tüm inşaatlarımızda bunu kanıtlamaktayız.

Daima sağlamlık ve güvenliği göz önünde bulundurmak İMGA Group'u günümüze taşıyarak yaptığımız uzun vadeli planlar ile devamlılığımızı sürdürmekteyiz.

Mutlu ile sağlıklı bir hayat sürmenizi, üreteceğimiz projelerde birlikte olmayı diler, saygılarımı sunarım.

Necip İMGA
Yönetim Kurulu Başkanı

0 (212) 665 98 27/28

info@imga.com.tr

Merkezefendi mah. Tercüman Sit. A9 D: 5-6-8,Cevizlibağ, Topkapı, İstanbul

E-Bülten

" E-posta listemize kayıt olun ve projelerimizden ilk siz haberdar olun "

Spam mail gönderilmeyecektir.

Hakkımızda

İmga Group'un temeli 1974 yılında Yüksek Mühendis Necip İMGA ve Servet İMGA tarafından atılmıştır. Bu tarihten itibaren ticari ve inşaat faaliyetleri hızla devam ederek, 1983 yılında İMGA İNŞAAT PREFABRİK BETON SAN. VE TİC. A.Ş. olarak şirketleşmiştir.

Devamı

Haberler

  • İmga İnşaat yenilenen web sitesiyle yayında.