Proje Hakkında

Milpa Akfırat Evleri ve Sosyal Tesisleri, Tepeören Tuzla’da doğa ile iç içe yaşamak isteyenlerin beklentileri dikkate alınarak minimalist ve ekonomik ölçütler ile tasarlanmıştır.
YER : Tuzla / İST
YIL : 2006

Milpa Akfırat Evleri ve Sosyal Tesisleri, Tepeören Tuzla’da doğa ile iç içe yaşamak isteyenlerin beklentileri dikkate alınarak minimalist ve ekonomik ölçütler ile tasarlanmıştır. Konut ve yerleşme ölçeğinde peyzaj kalitesi, komşuluk ilişkileri, güvenlik, yaya önceliği gibi değerler ön planda tutulmuştur. Projede manzaraya hakim sosyal tesisler, park ve spor alanları vb. donatılar yer almaktadır.

Arazinin topografyasına uyum evlerin içindeki sadelik ve konfor, bahçeye açılan büyük terastan doğayla bütünleşme vurgulanmıştır. 140.000 m² lik arazi içine kurulu toplam 143 villadan oluşan Akfırat Evleri iki katlı ve iki farklı tipte “Hafif Çelik Konstrüksiyon” olan projedir.

0 (212) 665 98 27/28

info@imga.com.tr

Merkezefendi mah. Tercüman Sit. A9 D: 5-6-8,Cevizlibağ, Topkapı, İstanbul

E-Bülten

" E-posta listemize kayıt olun ve projelerimizden ilk siz haberdar olun "

Spam mail gönderilmeyecektir.

Hakkımızda

İmga Group'un temeli 1974 yılında Yüksek Mühendis Necip İMGA ve Servet İMGA tarafından atılmıştır. Bu tarihten itibaren ticari ve inşaat faaliyetleri hızla devam ederek, 1983 yılında İMGA İNŞAAT PREFABRİK BETON SAN. VE TİC. A.Ş. olarak şirketleşmiştir.

Devamı

Haberler

  • İmga İnşaat yenilenen web sitesiyle yayında.