Proje Hakkında

Kurtköy'de yepyeni bir projeye imza atmaya hazırlanan İMGA Group, ileri teknoloji merkezi olarak mini bir silikon vadisi ile 4 yıldızlı bir otel ile huzurlarınıza çıkmaya hazırlanıyor.
YER : Kurtköy / İST
YIL : 2015

Kurtköy’de tek ticari mahal olan Osmanlı Bulvarı’nda, kendi mülkümüz olan arsaya, ileri teknoloji merkezi olarak mini bir silikon vadisi ile 4 yıldızlı bir oteli projelendirdik. Kurtköy'ün Osmanlı Bulvarı'nda 225m.lik cephesi ile en geniş cepheli proje özelliğini taşıyan proje, 4 bodrum katı olan, 3 katı teknoloji çarşısı ve 6 katı konseptine uygun iş yerlerinden oluşmaktadır. 80.000m² lik inşaat alanına sahip proje, Sabiha Gökçen Havalimanı'nın hemen yanında, İleri Teknoloji Endüstri Parkı Projesi’ne (TEKNOPARK) 800 m mesafede olup, arkasında Coşkun Koleji’ne ve ön tarafta önemli holding merkezlerine komşudur. TEM, E-5 ve sahil yollarının bölgeye yakınlığı ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. Şehir merkezine yakınlığı, doğal güzellikleri, zemin karakterinin depreme karşı dayanıklılığı, Kurtköy'ü farklı yerleşim alanlarından biri haline getirirken, her düzeydeki eğitim kurumları ile fuar ve kongre merkeziyle bir cazibe merkezi olmaya devam etmektedir.

0 (212) 665 98 27/28

info@imga.com.tr

Merkezefendi mah. Tercüman Sit. A9 D: 5-6-8,Cevizlibağ, Topkapı, İstanbul

E-Bülten

" E-posta listemize kayıt olun ve projelerimizden ilk siz haberdar olun "

Spam mail gönderilmeyecektir.

Hakkımızda

İmga Group'un temeli 1974 yılında Yüksek Mühendis Necip İMGA ve Servet İMGA tarafından atılmıştır. Bu tarihten itibaren ticari ve inşaat faaliyetleri hızla devam ederek, 1983 yılında İMGA İNŞAAT PREFABRİK BETON SAN. VE TİC. A.Ş. olarak şirketleşmiştir.

Devamı

Haberler

  • İmga İnşaat yenilenen web sitesiyle yayında.