Proje Hakkında

Modern alışveriş merkezlerinin, çarşı esnafı kültürünü yok etmesini önlemenin yanı sıra bir araya getirerek bu kültürü canlandırma fikriyle yola çıkılmıştır.
YER : Çanakkale
YIL : 2014

İstanbul’un önemli merkezlerindeki projelerimizin yanı sıra, Çanakkale’de de yeniliklerin öncüsü olarak karşınızdayız. Projemiz; Çanakkale’nin tarihi, kültürel ve ekonomik normlarını göz önünde tutarak sizlere geleneksel açık pazar ve modern alışveriş merkezi alışkanlıklarını bir araya getirerek “Mystore Concept”i beğenilerinize sunuyor.

Modern alışveriş merkezlerinin, çarşı esnafı kültürünü yok etmesini önlemenin yanı sıra bir araya getirerek bu kültürü canlandırma fikriyle yola çıkılmıştır. Geleceğe yatırımınızda banka kredisini kullanım kolaylığıyla başarılı yatırımcının doğru seçim yapması amaçlanmıştır.

150-200 m²’lik 2 katlı 145 adet mağazanın konumlandığı 33.000 m²’lik bir alanda modern cephe ve ısı izolasyonlu, ferah kot yüksekliğinde her mağazanın önünde 50 m²’lik kendine ait açık kullanım alanı ile Çanakkale’nin merkezinde, havaalanına 500m uzaklıkta İzmir-Balıkesir yolu üzerindeki 500 dükkanlı sanayi sitesinin bitişiğinde İsmetpaşa Mahallesi Küçük Sanayi Sitesi 25-26-27. sokaklarında konumlanma özellikleri ile sizin için ideal konumda yer almaktadır.

“Evim için her şey” sloganı ile beyaz Eşyadan mobilyaya, elektronikten mutfak ve banyo gereçlerine, aksesuardan zücaciyeye, halı, çeyizden ev tekstil ürünlerine evinizin tüm ihtiyaçlarını aynı çatı altında tüketiciyle buluşturmaktadır.

4 Katlı 4400 m² lik kapalı alanda yayılan sosyal tesis binası, her birey ve ailenin alış-veriş ve eğlence gereksinimlerini bir arada karşılayan bir çekim merkezidir. Restaurant, pastahane, fastfood, cafe, hediyelik eşya, bijuteri ve ATM/Banka ile de eviniz ve kendiniz için tüm gereksinimlerinizi desteklemektedir. My Store Concept proje alanı mülkiyeti İmga Grup ve ortaklarına aittir.

0 (212) 665 98 27/28

info@imga.com.tr

Merkezefendi mah. Tercüman Sit. A9 D: 5-6-8,Cevizlibağ, Topkapı, İstanbul

E-Bülten

" E-posta listemize kayıt olun ve projelerimizden ilk siz haberdar olun "

Spam mail gönderilmeyecektir.

Hakkımızda

İmga Group'un temeli 1974 yılında Yüksek Mühendis Necip İMGA ve Servet İMGA tarafından atılmıştır. Bu tarihten itibaren ticari ve inşaat faaliyetleri hızla devam ederek, 1983 yılında İMGA İNŞAAT PREFABRİK BETON SAN. VE TİC. A.Ş. olarak şirketleşmiştir.

Devamı

Haberler

  • İmga İnşaat yenilenen web sitesiyle yayında.