Konut ve İş Yeri Projeleri

1974 yılından itibaren süren konut projelerimiz, kentsel dönüşüm projeleri ile devam ediyor.

Devamı

Alt Yapı Projeleri

Yurt içi iş merkezi projelerimiz ile kullanışlı ve modern ofis alanları sunuyoruz.

Devamı

Sosyal Tesis Projeleri

Alışveriş Merkezleri, Otel ve Okul projelerimiz ile sosyal tesis alanları inşa ediyoruz.

Devamı

Büyükçekmece Apart ve Otel

Büyükçekmece Apart Daire ve 4 Yıldızlı Otel Projesi, E-5 karayoluna bağlantılı, Atatürk Havalimanı’na 15dk.lık mesafede Uluslararası Tüyap Fuarı’na ve...

Kurtköy Projesi

Kurtköy'de yepyeni bir projeye imza atmaya hazırlanan İMGA Group, ileri teknoloji merkezi olarak mini bir silikon vadisi 4 yıldızlı bir otel ile...

My Store Concept Çanakkale

Modern alışveriş merkezlerinin, çarşı esnafı kültürünü yok etmesini önlemenin yanı sıra bir araya getirerek bu kültürü canlandırma fikriyle yola çıkılmıştır.

Bostancı İş Merkezi

Anadolu yakasında, Bostancı’da yer alan İş Merkezi E5 karayolu üzerinde olup, diğer taraftan Bostancı Metrosu’na 100m mesafede yer almaktadır.

Çınar Koleji

Büyükçekmece’de E5 üzerinde 30 bin metrekarelik alana kurulu inşaat 72 dersliğin bulunduğu Çınar Koleji olarak hizmet vermektedir.

Akfırat Evleri

Akfırat Evleri, Tepeören Tuzla’da doğa ile iç içe yaşamak isteyenlerin beklentileri dikkate alınarak minimalist ve ekonomik ölçütler ile tasarlanmıştır.

Haramidere Butik İş Merkezi

Haramidere Butik İş Merkezi, İstanbul Avrupa yakasında Haramidere’de toplam 1650 m² arsa üzerindeki iş merkezi 2005 yılında tamamlanmıştır.

Erenköy Sahil Projesi

İstanbul’un en gözde caddelerinden Bağdat Caddesi’nin alışveriş, spor, eğlence, etkinlikler ve hareketli yaşamı ile çevrilmiştir.

Masko - İkitelli Mobilyacılar Sitesi

İstanbul’un sanayi ve ticaret merkezi olarak tanımlanan; İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde, ulaşımı kolay, Atatürk Olimpiyat Parkı Yolu, E-6 Gişelerinin hemen yanında.

Milliyet Medya Boğazköy Villaları

Bahçeşehir’de 54.000 m²lik alanda 156 adet 3 katlı villalardan oluşan bu projede zamanının teknoloji ürünleri ile 1998 yılında proje İmga İnşaat tarafından yapılmıştır.

İMGA Otel

İstanbul Aksaray’da 30 odası bulunan, 8 katlı otelin yapım projeleri, inşaat işleri, elektrik-mekanik sistemleri, İmga İnşaat tarafından yapılmıştır.

Topkapı Tercüman Sitesi

A3 ve A9 blok 2.faz konut,1991 yılında tamamı betonarme ve tünel kalıptan inşaa edilmiştir. Zamanında toplu konut olarak ilk yapılan 20 katlı binalardır.

İnşa ettiğimiz her projeye, güvenle ve huzurla yaşayacağınız yeni nesil projeler olduğunun gururuyla imzamızı atıyoruz.

Necip İmga, Yönetim Kurulu Başkanı

0 (212) 665 98 27/28

info@imga.com.tr

Merkezefendi mah. Tercüman Sit. A9 D: 5-6-8,Cevizlibağ, Topkapı, İstanbul

E-Bülten

" E-posta listemize kayıt olun ve projelerimizden ilk siz haberdar olun "

Spam mail gönderilmeyecektir.

Hakkımızda

İmga Group'un temeli 1974 yılında Yüksek Mühendis Necip İMGA ve Servet İMGA tarafından atılmıştır. Bu tarihten itibaren ticari ve inşaat faaliyetleri hızla devam ederek, 1983 yılında İMGA İNŞAAT PREFABRİK BETON SAN. VE TİC. A.Ş. olarak şirketleşmiştir.

Devamı

Haberler

  • İmga İnşaat yenilenen web sitesiyle yayında.